Легалізація самобуду всього за 2 тижні

Бюро технічної інвентаризаціїї
Порядок легалізації самобуду
Консультація по телефону
Наш спеціаліст надає вам повний перелік необхідних документів та обговорює терміни надання послуги.
Підготовка та подача документів
Замовник підготовлює усі необхідні документи та подає їх нашому спецалісту.
Підготовка дорожньої карти
Наші спеціалісти підготують повний список необхідних дій для максимально швидкої і комфортної легалізації самобуду.
Підготовка необхідних документів
Кваліфіковані юристи підготують для вас усі необхідні документи для легалізації.
Супровід на кожному етапі
Співробітники допомагають вам на кожному етапі, а також завжди готові надати консультацію щодо ваших питань.
Видача
Замовник отримує на руки документ на легалізацію самобуду.
Залиште заявку для того, щоб ми повідомили вам вартість
Нам довіряють
ЗахідніЕнергоТехнології
Галицька Академія
ТОВ "ІФКАР"
Давайте почнемо з консультації
Що в нас часто запитують
В Україні часто зустрічаються споруди, які були побудовані незаконно. Вони можуть належати, як приватним, так і юридичним особам. Часто це відбувається через відсутність належної кількості юридичних знань у власників земельних ділянок. Не можна просто будувати на своїй ділянці що завгодно. Нерідко проблемою стає бюрократія, через яку багато хто відмовляється від використання легального варіанту. Але, якщо треба провести операцію з об'єктом нерухомості, його треба узаконити. Для цього доцільно звернутися до професіоналів, для яких узаконення самочинного будівництва є одним з основних напрямків діяльності. Приватна компанія пропонує для цього комфортні умови, чесні ціни, професійні консультації на всіх основних етапах.

Що таке самочинне будівництво?

Під поняття самобуду підпадають наступні випадки:
  • Цільове призначення ділянки землі, на котрій зведено об'єкт, не відповідає дійсності.
  • Під час зведення допущені суттєві порушення основних регламентів, правил та норм будівництва.
  • Немає декларація про початок робіт або дозволу на їх виконання, який обов'язково потребується для проведення складних типів робіт на будівлях.
Воно являє собою проблемою, з котрою справу доводиться мати дуже багатьом. Тому варто розібратися в тому, як узаконити самочинне будівництво, щоб не виникало ніяких проблем.

Легалізація самобуду це дуже відповідальний процес

Щоб провести легалізацію самобуду за всіма правилами та законом, треба звернутися до професіоналів. Це автоматично позбавляє від безлічі проблем, пов'язаних з бюрократичними тяганинами. Саме вони зупиняють багатьох людей від виконання узаконення на основному етапі. Порядок узаконення в перевіреній приватній компанії включає в себе кілька основних етапів:

  • Консультації по телефону, які дозволяють розібратися у всіх тонкощах.
  • Підготовка документів, їх подача фахівцеві.
  • Розробка дорожньої карти, яка включає всі потрібні дії.
  • Кваліфікований супровід співробітниками компанії клієнта на основних етапах, своєчасне надання консультації.
  • Виготовлення документів, їх видача клієнту.
За допомогою грамотних фахівців приватного БТІ узаконити самочинне будівництво буде відносно просто, тому що гарантується індивідуальний підхід, надійність, якість і безліч інших переваг. Самостійно виконати все це буде набагато складніше. Треба підготуватися до істотних тимчасових витрат. Тому доцільно заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів.

Легалізація самочинного будівництва в приватному БТІ

Основні причини звернення саме до приватного БТІ:

  • Персональний підхід до кожного клієнта.
  • Гарантію якості та оперативності.
  • Чесні ціни.
  • Консультації та багато інших переваг відмінних від державних установ.

Як можна узаконити та легалізувати самочинне будівництво?

Самочинне будівництво - це термін, який прописан на законодавчому рівні. На сьогодні узаконення споруд такого типа можна провести в адміністративному порядку. Якщо в цьому буде відмовлено, то особа, яке зробила таке будівництво, не зможе набути права власності. Також споруди здебільшого треба знести за власний кошт. Існує порядок узаконення самочинного будівництва, якого треба дотримуватися для ефективного вирішення всіх проблем в даній сфері. Процес регулюється нормами законодавства, дає можливість уникнути відповідальності, як адміністративної та цивільної, так і кримінальної.

Необхідність узаконення самовільного будівництва

Процес узаконення самочинного будівництва представляє собою юридичний процес, завдяки проведенню котрого вдається зареєструвати об'єкт по всім правилам, стати його повноцінним власником. Якщо не вдасться добитися свого, буде відмовлено в узаконенні, є вірогідність виникнення таких наслідків:

  • Відповідальність у вигляді штрафу, припис ДАБІ, примусове знесення будівлі.
  • Відсутність можливості підключити будівлю до інженерних мереж. Щоб повноцінно укласти договори з різноманітними постачальниками, серед яких тепло, вода, газ, треба зареєструвати об'єкт за всіма існуючими правилами та нормами. Потрібно для цього мати декларацію про готовність об'єкта.
  • Виникнення проблем з реалізацію. Власник не зможе продати, здати в оренду або обміняти об'єкт нерухомості, наприклад, гараж, будинок та інші.
За великим рахунком таке будівництво на дає можливості розпоряджатися об'єктом, реалізовувати на нього свої права. Треба розібратися, як легалізувати самочинне будівництво, щоб не було таких проблем.

Порядок узаконення самовільного будівництва

Багатьох це питання дуже турбує. Існує два основних шляхи для легалізації садових, дачних будинків до 300 квадратних метрів. Є також амністія на самовільне будівництво, якою можна скористатися. Все залежить від того, в який період зведений будинок. Якщо це:

  • До 5 серпня 1992 року, то можна обійтися без реєстрації в ДАБІ декларації про об'єкт. Зате треба підготувати виписку з господарської книги, отримати яку можна в місцевому архіві або у виконкомі.
  • З вересня 2018 року відповідно до чинного законодавства треба зібрати стандартний перелік документів, до якого додається декларація ДАБІ.
Складається процедура з декількох етапів, передбачає проведення обстеження технічного стану об'єкту. На основі проведених робіт складається техпаспорт, можуть реєструватися права власності.

Етапи оформлення об'єктів нерухомості по амністії

Існує амністія на самочинне будівництво, яка завдяки грамотним професіоналам може стати дуже корисною. Набрала вона чинності не так давно. З 2018 року існує можливість провести узаконення за спрощеною процедурою. Складається процес з таких етапів:

  • Розробка технічного паспорту об'єкту, що може робити тільки сертифікований інженер.
  • Складання звіту, до якого вносяться данні, що споруда повністю відповідає всім основним вимогам.
  • Оформлення документації на те, що споруді присвоюється адреса. Це робиться через місцеві органи самоврядування.
  • Оформлення власності на офіційному рівні.
Завдяки самобуд узаконення буде повноцінним.

Вартість та терміни узаконення

На це впливає немало факторів. Вартість залежить від площі об'єкту, його розташування, року зведення та інших моментів. Щоб самочинне будівництво узаконення якого слід довірити професіоналам з досвідом, пройшло ефективно, треба вивчити основні нюанси.
м. Івано-Франківськ, вул. Шашкевича 3
Наші контакти
Made on
Tilda